Kto je THE?

Pôvodne som sa začala zaujímať o kaderníctvo v súvislosti s predlžovaním vlasov. Absolvovala som popri svojej práci vzdelávanie v tejto oblasti v Petrohrade v Rusku. Počas učenia sa som objavila v kaderníctve aj ďalšie oblasti, ktoré ma zaujali – najmä farbenie a celú vedu okolo neho.

V rámci výuky som zistila, že na Slovensku nemáme takých skvelých špecialistov, akých som stretla v Ruskej federácii. Skutočných majstrov na predlžovanie vlasov, či špecialistov na chemické zloženie farieb na vlasy. V tomto sú významne vpredu, zjavne silné konkurenčné prostredie robí svoje.

Svoje poznatky som priniesla na Slovensko a aplikujem vo svojej kaderníckej praxi. Asi preto sa na mňa obracajú najmä ruské a ukrajinské klientky, ktoré sú zvyknuté na najmodernejšie technológie a postupy. A náročnejšie slovenské klientky, ktoré hľadajú pri vysokej kvalite práce i rozumnú cenu.

Ako kaderníčka sa špecializujem na predlžovanie vlasov (keratínovými mikrokapsulymi a bio-páskami – tape-in), ale rada robím aj farbenie vlasov, keratínové vyrovnávanie vlasov a svadobné účesy. Samozrejme, podľa potreby vás rada ostrihám, spravím účes,… čo potrebujete.

Mnohé postupy testujem na sebe. Z fotografií vidíte, že mením svoje podoby – občas nosím vlasy dlhé, potom pár mesiacov krátke. S rúškom by ste ma v nich ani nespoznali.

Pracovala som v Petrohrade a od leta 2021 žijem a pracujem v Bratislave.
Pri práci používam profesionálne európske a americké značky.
Hovorím po rusky i po slovensky.

Ak túžite po dlhých vlasoch, zaujímavých účesoch, hľadáte kvalitné profesionálne farbenie vlasov, alebo máte vlasové problémy, ktoré viem riešiť, ozvite sa. Nájdeme spolu riešenie.

Hoci mám univerzitné vzdelanie, nepracujem už vo svojom obore. No vzdelávam sa celý život. Posledné roky si rozširujem vedomosti v zahraničí i na Slovensku najmä v oblasti vlasov. Napríklad v lete 2021 som v rámci medzinárodnej súťaže v predlžovaní vlasov využila sprievodné školenia a prednášky a absolvovala v priebehu mesiaca až 6 kurzov… Certifikátmi a diplomami by som už mohla tapetovať stenu 🙂
Tiež si ďalej rozširujem poznatky zo slovenčiny i z oblasti medicínskej kozmetiky a využívam ich pri práci s vlasmi.

Prečo sa klientkám a klientom páči THE?

Vedia, že pracujem s profesionálnymi materiálmi, pričom pri výbere starostlivo pozerám na účinné látky, obsiahnutú potenciálne „rizikovú chémiu“ i ekológiu. Pri práci používam overené európske a americké profesionálne značky – hoci sem-tam i drahšie prípravky, ktoré spĺňajú kritériá účinnosti a bezpečnosti.

Vedia, že konzultácie pred úpravou vlasov poskytujem kvôli zabezpečeniu čo najlepšieho výsledku. Každý máme iné vlasy s inou minulosťou. Ak vaša kaderníčka použila v minulosti na vlasy napríklad príliš silnú chémiu, pretože ste si chceli ušetriť pri postupnom odfarbovaní návštevy u nej, odnesú si to vlasy. Neuvážený prístup máva za následok zničené vlasy, ktoré sa dajú len ťažko regenerovať. To odo mňa nechcite, prosím.

Zistili, že viem aj zložité veci a postupy vysvetliť jednoducho, pretože slovenčina je môj druhý jazyk. Mojím cieľom je potešiť skvelým strihom, farbou, dĺžkou nových vlasov, či pomôcť vám vyriešiť problémy a nie rozprávať, čo všetko viem.

Zistili, že problémom s vlasmi je možné predchádzať, keď viete ako na to. Preto venujem pozornosť aj dodatočnému poradenstvu starostlivosti o vlasy. Podľa reakcií vidím, že zákazníčky to oceňujú, niektoré po desaťročiach prestávajú robiť chyby v starostlivosti o svoje vlasy.

Zistili, že získavajú rôzne bezplatné bonusy (dlhodobí klienti), za ktoré by inde zaplatili desiatky eur – či už je to umývanie, masáž vlasovej pokožky s prípravkami, alebo regenerácia vlasov. Pri niektorých službách poskytujem vernostnú zľavu.

Vedia, že nájdu špeciálne akciové zľavy na časť mojich služieb v rámci balíkov služieb (hoci nebývajú často). Napríklad špeciálnu akciu – balík na predlžovanie vlasov, na ktorej ušetria desiatky eur.

Vedia, že rýchly výsledok nie je to, čo nájdu v mojom salóne. Preferujem systematický prístup tak, aby výsledná kvalita potešila i tú najnáročnejšiu klientelu. Ku každému pristupujem v starostlivosti tak ako k celebrite. A bez ohľadu na vek.

Vedia, že som pre fair play – a je to pre mňa dôležité. Preto sa snažím mať na začiatku práce jasno vo vašich očakávaniach, požiadavkách i mojich možnostiach. Ak neviem vašu požiadavku splniť bez rizík zničenia vašich vlasov, radšej prácu odmietnem. Vedia tiež, že keď nie som s výsledkom spokojná, neúčtujem svoju prácu, iba cenu materiálu. Považujem to za etické a keďže chcem, aby boli ľudia k sebe lepší, začínam u seba.

Dámske kaderníctvo, predlžovanie vlasov, pánske i detské kadernícke služby – Štúdio krásy THE v Bratislave, kde sa kaderníctvo nachádza, nájdete v bývalom Dome techniky na Škultétyho ul. 1 (pri Trnavskom mýte).