Ceny kaderníctva a záruka

Ak nastal u vás čas na nový účes, no nie ste si istí, ktorý zvoliť, alebo si neviete vybrať vhodnú farbu, som pripravená osobne vám poradiť. Bezplatne. Najmä preto, aby ste si nevybrali odtieň, farbu, ktorá vám nadlho zničí vlasy, alebo strih, ktorý vám nepristane.
Lepšie je problémom predchádzať ako ich dodatočne riešiť. Náprava býva totiž nákladná na čas i peniaze (vidím u klientiek, ktoré chodia kvôli nespokojnosti s výsledkami u iných).

Tvorba ceny kaderníctva THE

V cenníkoch pre pánske, detské, dámske kaderníctvo i predlžovanie vlasov nájdete základné ceny pre procedúry. Ceny závisia primárne od dĺžky vlasov, pretože práca s dlhými vlasmi (strih, fénovanie, farebné úpravy atď.) je podstatne náročnejšia na čas i spotrebu materiálu ako pri krátkych vlasoch. Preto sú v základnom rozdelení ceny procedúr uvedené pre vlasy po ramená a pod ramená.
V prípade hustých vlasov, resp. vlasov pod pás, s ktorými je práca takisto náročnejšia a zdĺhavejšia, účtujem k uvedenej cene +10% (väčšina majiteľov takýchto vlasov z vlastnej skúsenosti vie, že si ich vlasy vyžadujú viac práce i času).

Krátke a stredné vlasy po ramená

Pred procedúrou vopred konzultujem, najmä ak ste ešte u mňa neboli, stav a dĺžku vašich vlasov. Aby sme predišli nedorozumeniu.
Chcete prísť do štúdia s dlhými vlasmi a nechať si ich ostrihať nakrátko a následne zafarbiť? Na strih použijem cenu pre dlhé vlasy, na farebnú úpravu cenu pre krátke vlasy. Ak si chcete následne nechať vlasy vyfénovať, účtujem stále krátke vlasy. Je to fér?

Dlhé vlasy pod ramená

Samozrejme, existujú zvláštnosti týkajúce sa dĺžky. Napríklad asymetrický účes, keď je jedna strana vlasov oveľa dlhšia ako druhá, pozrieme sa na to, čo pod akú dĺžku spadá. V prípade pochybností ma vopred kontaktujte a na základe osobnej návštevy, prípadne fotografie si cenu upresníme.

Výnimky pri farbení vlasov

Výnimky existujú relatívne často. Napríklad keď máte dlhé vlasy a chcete zafarbiť len vrchnú vrstvu. V takom prípade stanovujem cenu nie pre dlhé vlasy pod ramená, ale podľa odhadu času a spotreby materiálu. Procedúra zaberie menej času, možno polovicu a tiež menej farby ako pri plnom farbení dlhých vlasov.

Naopak, v prípade, že máte vlasy tesne nad ramená a chcete vlasy kompletne o pár odtieňov zosvetliť, musím na kompletné prefarbenie použiť viac vrstiev. Preto počítam cenu podobne ako  pre dlhé vlasy. Pri procedúre strávime aj dvakrát toľko času a spotreba materiálu bude dvojnásobná. Bude pre vás taká cena spravodlivá?

V prípade nejasnosti sa vždy vopred informujte na výslednú cenu. Rada vám spracujem podľa požiadaviek individuálnu cenovú ponuku.

Záruka farby a spokojnosti

Takmer všetci sme zažili počas života nedobrý výsledok od kaderníka. Účes bol na jednej strane kratší ako na druhej, vzadu ostrihaný nedostatočne, ofina bola príliš krátka, farba bola po farbení výrazne odlišná,…

Mojim cieľom je, aby klienti odchádzali zo štúdia spokojní a aby boli spokojní aj po návrate domov. Preto ponúkam zákazníkom záruku. Ak nie ste po procedúre spokojní, trčí vám do strany vlas, ktorý sa pri strihaní skryl, či farba získala po noci iný odtieň, kontaktujte ma. Prekonzultujeme želaný výsledok a možnú nápravu zadarmo.

Konzultácie i stretnutie si môžete dohodnúť cez online objednávkový systém. Tiež ma môžete telefonicky kontaktovať (najlepšie však napísať správu cez WhatsApp alebo poslať SMS) každý pracovný deň od 9. do 19. hod a dohodnúť si stretnutie.

Predlžovanie vlasov

V prípade predlžovania vlasov sa jedná o rozsiahly kadernícky úkon. Preto je pred samotnou dohodou o predlžovaní vlasov potrebné osobné posúdenie stavu vašich vlasov a výber vlasov na predĺženie.
Konzultáciu pred predlžovaním vlasov spoplatňujem cenou 10 €, o túto čiastku znížime konečnú cenu za predlžovanie vlasov, ak si necháte vlasy predĺžiť u mňa – vtedy bude konzultácia pre vás bezplatná.

Precízny prístup, radšej pomaly ako s chybami – nájdete ho v kaderníctve THE. Na týchto stránkach nájdete tiež referencie na moju prácu i stránku, kde je o mne a vzdelaní viac. Zoznámte sa na nich so mnou a s mojou prácou.
Pracujem pre vás.

Všetky kadernícke služby poskytujem po objednaní sa na termín, tým sa snažím predchádzať vášmu čakaniu.
Štúdio krásy THE v Bratislave, kde sa kaderníctvo nachádza, nájdete v bývalom Dome techniky na Škultétyho ul. 1 (pri Trnavskom mýte).