U nás predĺžené vlasy sú vždy

prirodzené ľudské vlasy vysokej kvality vhodné na ďalšiu bežnú úpravu

s rovnomernou hrúbkou od začiatku po končeky na celej dĺžke a v objeme

hodvábne, jemné a lesklé prirodzené vlasy, ktoré môžete umývať i upravovať

farbené viactónovou technológiou na dosiahnutie elegantného vzhľadu

s odbornou starostlivosťou ručne pripravenými spojmi na mieru

s vysoko kvalitnými keratínovými spojmi pre maximálnu životnosť a pohodlie

Prečo predlžovanie vlasov?

Krásne dlhé vlasy sú snom mnohých dievčat, no nie každé dievča môže také vlasy mať. Vypestovať si dlhé vlasy je náročné na životný štýl i starostlivosť, pretože vlasy by mali vyzerať zdravo a upravene aj počas rastu. Nie každý človek má dostatok vytrvalosti na dosiahnutie cieľa. Okrem trpezlivosti a zodpovedného prístupu hrá úlohu na ceste k dlhým pekným vlasom aj genetika. A tú neoklamete.

V situácii, keď sú prekážky na ceste k luxusným dlhým vlasom neprekonateľné, prichádza na pomoc moderné riešenie – predlžovanie, nadpájanie vlasov.

predĺženie hnedých vlasov pred a po

Predlžovanie vlasov - ceny

používam výlučne kvalitné pravé ľudské (ruské) vlasy

predlžovanie vlasov – práca (do 100 g vlasov) – 1,15 € / 1 prameň
predlžovanie vlasov – práca (od 100 g vlasov) – 210,00 €
materiál – prírodné vlasy:
» 100 g – 45 cm rus. produkcia Lux – 260,00 €
» 100 g – 50 cm rus. produkcia Lux – 280,00 €
» 100 g – 55 cm rus. produkcia Lux – 300,00 €
» 100 g – 60-65-70 cm na obj. Lux – od 320 €
» detské vlasy DeLuxe (ruské) na obj. – od 550 €
korekcia predĺžených vlasov predĺžených u nás * – 195,00 €
korekcia predĺžených vlasov predĺžených inde – 235,00 €
regenerácia donorských vlasov – 49,90 €
odstránenie predĺžených vlasov (do 100 g) – 29,90 €
odstránenie predĺžených vlasov (nad 100 g) – 49,90 €

* bonus: bezplatná regenerácia donorských vlasov

Poznámka:
Celková cena predlžovania a zahusťovania vlasov závisí od viacerých faktorov (druhu, množstva, hmotnosti, dĺžky vlasov, vernostná zľava na prácu). Presne sa ju dozviete pri bezplatnej osobnej konzultácii, písomne vám ju potvrdím pri záväznom objednaní služby.

jarná akcia štúdia krásy THE na predlžovanie vlasov s čiernovlasou modelkou
  • Predĺžením vlasov môžete zmeniť ich dĺžku i objem,
  • Predĺžené vlasy môžu skryť plešatosť (ak postihuje menšie oblasti),
  • Účes vyzerá tak prirodzene ako z vlastných vlasov,
  • Aj naďalej môžete predĺžené vlasy česať, farbiť, umývať, (dokonca aj odfarbovať),… ako svoje,
  • Žehličky a iné stylingové prípravky je možné používať s malým obmedzením tiež,
  • Žiadna z metód predlžovania nespôsobuje alergické a bolestivé reakcie,
  • Predlžovanie vlasov z vás spraví vzhľadovo nového človeka.

Predlžovanie vlasov vám môže dodať sebaistotu, keď to potrebujete, sebaúctu, dôveru. Môžete ním zaujať vysnívanú osobu, môže vám pomôcť získať v práci pozíciu, o ktorú sa už roky snažíte, prácu, po ktorej túžite.

Vlasy sú neodmysliteľnou súčasťou vzhľadu človeka. Zmena vlasov ovplyvní vaše pocity, psychiku, vaše správanie. Pretože vaše správanie i vzhľad ovplyvňujú to, ako na vás reaguje okolie, váš svet sa trochu zmení a budete ho vnímať inak.

Účes shatush na hlave ženy zozadu 9

Predlžovanie vlasov - práce, hodnotenia

Irina Tóth - Čo s vlasmi? Kaderníctvo, predlžovanie vlasov. A toto je výsledok na blond hlave. Foto účesu pred a po predlžovaní vlasov.
Predlžovanie vlasov - pred a po 01 - THE Irina Tóth
keratinová procedúra v toth-hair pred a po na tmavých vlasoch

Včera mi narástli vlasy 🙂 Dnes ich ešte zatónujem a zmyjem. Všetko bude super, podľa mojej predstavy. Všetci blízki mi pochválili prácu. Aj mužovi sa páčilo 🙂

* Lola, 22 r., Bratislava

Irina je moja obľúbená kaderníčka. Cestujem k nej až z Brezna, proste vie vyčariť na mojej hlave práve to, čo chcem. Strih i farbu. Trvá jej to dlhšie ako v kaderníctvach, kde pracujú na čas, pretože je detailistka, no výsledok je super. Pred farbením so mnou diskutuje, usmerňuje pri výbere, ujasníme si detaily a potom sústredene pracuje. Príjemne sa s ňou komunikuje aj o živote. Zatiaľ som bola vždy veľmi spokojná.

* Ksenia, 33 r., Brezno

Všetko je výborné… Ešte raz Vám ďakujem za takú rozkošnú prácu. Máte Zlaté ruky!
* Viktória, 23 r., Nitra

Zaujíma vás detailnejšie
predlžovanie vlasov?

Vlasy, ktoré používam pri predlžovaní, chodím osobne vyberať do veľkoobchodov v zahraničí, aby som mala istotu, že dostanete kvalitný produkt a budete s ním spokojné. Žiadny AliExpress, alebo rizikové dodávky na diaľku. Časť mám trvale skladom a upravujem ich na mieru podľa očakávaní klientky.

V prípade, že máte špeciálnu požiadavku na vlasy, ktoré použijeme pri predlžovaní, ozvite sa mi a budeme spoločne hľadať riešenie.

viac o spôsoboch predlžovania vlasov »

ilustračná foto

Ako prebieha predlžovanie vlasov v Štúdiu krásy THE

Existujú rôzne metódy, spôsoby predlžovania vlasov. V THE vykonávam väčšinou keratínové predlžovanie vlasov mikro- a nanokapsulami. Mám ho opakovane odskúšané aj sama na sebe. Táto technika sa mi osvedčila z viacerých odskúšaných ako najmenej viditeľná a najmenej zaťažujúca. Predlžovanie vlasov keratínom prebieha nasledovne.

Pri stretnutí sa zoznámim so stavom vašich vlasov, konzultujeme realizovateľnosť vašich očakávaní. Informujem vás, čo znamená v praxi starostlivosť o predĺžené vlasy. Podľa stavu vašich vlasov môžem odporučiť starostlivosť o vlasy pred predĺžením vlasov. Vyberieme spolu zo vzorkovníka najvhodnejšie vlasy, posúdime množstvo a vhodnú dĺžku.

Vybrané vlasy pripravím na dohodnutý termín. V deň realizácie prebehne samotné nadpájanie vlasov. Keratínové mikrokapsuly, ktoré som pripevnila na pramene, postupne roztopím a po priložení na miesto spoja s vlasmi vytvarujem a vychladím. Kapsuly majú po vyschnutí veľkosť okolo 1,5-2,5 mm, sú vo vlasoch takmer neviditeľné. Po ukončení predlžovacej procedúry (trvá 1-4 h) vlasy uhladím žehličkou, podľa potreby nasleduje zastrihnutie a konečná úprava účesu.

ilustrácia k článku - dlhovláska

Vaše vlasy budú po pár hodinách v kaderníckom kresle krásne dlhé ako má Rihanna či Beyoncé. Predĺženie vlasov dokáže zmeniť ich dĺžku presne podľa vašej predstavy,

Predlžovanie vlasov umožňuje poľahky zväčšiť objem účesu. To platí najmä pre jemné či riedke vlasy, ktoré krátko po umytí svoj objem strácajú. Predĺžené vlasy objem zahustia a zväčšia.

ilustrácia k článku - jemnovláska s padavými vlasmi
ilustrácia k článku - tmavovláska

V prípade dočasnej či trvalej straty časti vlasov pomôže predĺženie vlasov zakryť oblasti s chýbajúcimi alebo veľmi riedkymi vlasmi. Nadpájanie vlasov pomáha najmä psychike vyrovnať sa so situáciou.

V cene jarnej akcie získate predĺženie vlasov dĺžkou 55 cm s keratínovými kapsulami – 100 prameňov pravých prírodných vlasov vo vysokej kvalite spolu s prácou za 490 € (bežná cena je 589 €, ušetríte 100 €).

ilustrácia k článku - krátkováska

Kto je THE?

Volám sa Irina Tóth. Vydala som sa na Slovensko, žijem v Bratislave. V roku 2022 som tu založila a prevádzkujem štúdio THE (Tóth Hair & Extension).
V rámci kaderníctva sa špecializujem najmä na predlžovanie vlasov najmodernejšími metódami a farbenie.
Sama občas predĺžené vlasy nosievam, takže to, čo odporúčam, mám aj vyskúšané na sebe.

Okrem predĺženia vlasov nájdete u mňa, samozrejme, aj kvalitné kadernícke služby pre dámy, pánov i pre deti. Baví ma predlžovať vlasy, milujem farbenie vlasov, odfarbovanie, keratínové vyrovnávanie vlasov, zosvetľovanie air touch, balayage blond, shatush tónovanie, kombinované techniky odfarbovania.

Hovorím po rusky, slovensky, učím sa anglicky…

Precízny prístup, radšej pomaly ako s chybami, nájdete v kaderníctve THE. Na týchto stránkach nájdete tiež referencie na moju prácu i stránku, kde je o mne a vzdelaní viac. Zoznámte sa na nich so mnou, s mojou prácou, s výsledkami.
Pracujem pre vás.

 - 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Ukrainian
 - 
uk

Dámske kaderníctvo, predlžovanie vlasov, pánske i detské kadernícke služby v Bratislave (kúsok od zastávky Trnavské mýto) – zavolajte mi a spýtajte sa, čo vás zaujíma, prípadne môžeme hneď dohodnúť termín.
Predlžovanie vlasov i ostatné kadernícke služby poskytujem až po objednaní sa na termín, tým sa snažím predchádzať vášmu čakaniu.

Štúdio krásy THE v Bratislave, kde sa kaderníctvo nachádza, nájdete v bývalom Dome techniky na Škultétyho ul. 1 (pri Trnavskom mýte).

Kľúčové slová

keratínové predlžovanie vlasov mikro- a nano-kapsulami, predlžovanie vlasov keratínom, predĺženie a zahusťovanie vlasov, nadpojenie vlasov, zahustenie riedkych vlasov, наращивание волос в Братиславе, dámske kaderníctvo Bratislava